mama wraca do pracy

mama wraca do pracy

Człowiek rozumie, czym jest prawdziwy dysonans, kiedy kocha swoją pracę, ale ma też ukochane małe dziecko, które się usamodzielnia. Jednak, to dobrze, to dobrze… Powolutku wracam, zapowiada się obiecująco – pracująco, czyli tak jak lubię :). Dużo nowych zamierzeń, planów, szkoleń, celów do osiągnięcia, inicjatyw i pomysłów. A ponieważ jestem mamą i nie mam czasu, to mam tego czasu naprawdę sporo. Okazuje się, że organizacyjnie jest całkiem nieźle, kiedy ma się dwa serca! 🙂 Niesamowicie cieszę się na ten powrót, mimo wszystko, mimo strachu, i tęsknoty za synem, która doskwiera mi na samą myśl.

Z tej jednak okazji, z okazji powrotu… dla każdego, kto na stronie www.neuro-dialog.pl, poprzez zakładkę „KONTAKT”, napisze wiadomość o treści: „Rozwój mowy dziecka- pytania i odpowiedzi”, wyślę autorski opis rozwoju mowy dziecka wraz z najczęstszymi wątpliwościami rodziców/ opiekunów, sygnałami, które powinny ich niepokoić i zaleceniami dot. poszczególnych etapów rozwoju dzieci. Materiał obejmuje dzieci w wieku od noworodka do ucznia.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejny rok szkolny

neurologopeda

Sandra Daniluk-Nowak

P.s. Zdjęcie mojego malca- trochę metaforycznie, refleksyjnie, ale swoją drogą… też kochacie D. Browna?! 🙂41788382_266379087328175_7514779607795499008_n

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *